Prohormony

Prohormóny nie sú steroidy. Sú to jedinečné chemické látky, ktoré zosilňujú účinky a zvyšujú hodnoty existujúcich hormónov v tele. Sú predchodcom hormónov a neskôr z nich v tele vzniká účinný hormón. Prohormóny majú samé o sebe minimálny hormonálny účinok. Hlavná funkcia je zvýšiť silu vlastných hormónov, ktoré sa v tele už nachádzajú.

Prohormón sa chápe ako prekurzor androgenného steroidu, ktorý sa pretvára na androgén ako je testosterón. Napríklad testosterón je aktívny androgén, pričom androstenedione je jeho prohormón.
Prohormóny ponúkajú radu výhod pre zlepšenie rôznych športových výkonov vrátane dramatického zlepšenia sily, veľkosti svalovej hmoty a v neposlednej rade zvýšenie sexuálnej túžby.

Post Cycle Therapy (PCT) je jednou z najdôležitejších časti akéhokoľvek hormonálneho cyklu. Nielen steroidy, ale aj prohormóny menia stav hormónov v organizme. Ak sa prestanú užívať dochádza k obmedzeniu tvorby vlastného testosterónu a hrozí zníženie svalovej hmoty a množstvo ďalších problémov. Existuje celý rad PCT produktov. Odporúčame účinný produkt  Arimi T, ktorý dokonca pôsobí aj ako antioxidant. Sú to prírodné látky na posilnenie tvorby vlastného testosterónu. Tu vzniká ochrana a udržanie si už získanej svalovej hmoty.


Počet produktov: 27

Zobrazuje sa 1-12 z 27 položiek

Aktívne filtre