Viperx Powder 170 g

36,90 €
S DPH

Energia a spaľovanie tuku!

Množstvo

Už ani teba nebaví míňať stovky eur mesačne na energeťáky, kávy či obyčajné pumpy, ktoré dodajú len veľmi jemnú dávku energie,no častokrát s obrovským množstvom cukru? Chcete od svojho energetického doplnku niečo viac? Čo takto skutočná energia, ktorá len tak nevyprší a sprevádza ju množstvo ingrediencií, ktoré výrazne napomáhajú spaľovať tuk?

Práve toto nájdete vo ViperX!

Výhody:

  • obrovské množstvo energie
  • extrémne sústredenie
  • redukcia tuku

ViperX je doplnok, ktorý dodá skutočne čistú energiu, sústredenie a navyše - spaľuje telesný tuk. K tomu všetkému ešte aj úžasne chutí!

Chcem vedieť viac...

Kofeín ponúka množstvo výhod – zvyšuje výkon, vytrvalosť, energiu aj pozornosť, zároveň odštartuje odbúravanie tuku uvoľňovaním uložených mastných kyselín, ktoré sa majú spáliť na energiu.Navyše potláča chuť do jedla.

Achyranthes Aspera zvyšuje spaľovanie zlepšením funkcie štítnej žľazy. Reguluje hladinu cukru v krvi a potláča chuť do jedla.

Teobromín dodáva energiu bez známeho „crash“ efektu. Robené štúdie hovoria aj o zlepšení nálady a zlepšení citlivosti na inzulín, čo sa prejaví ako schopnosť lepšie manipulovať so skonzumovanými sacharidmi.

Deng Zao Cao má mierny močopudný účinok, ktorý dopomôže s prebytočnou vodou.

Advantra Z zvyšuje lipolýzu (rozklad uložených tukov), potláča chuť do jedla a stimuluje metabolizmus.

*Daily Value (DV) not established.

Odporúčané dávkovanie:

Svoju toleranciu odkúšajte užívaním 1 odmerky rozmiešanej s dostatočným množstvom vody ráno s jedlom po dobu 3-5 dní. Následne pridajte ďalšiu odmerku poobede. Neužívajte viac ako 2 odmerky denne.

Upozornenie:

Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodný pre deti, tehotné ženy a kojace matky. Neprekračujte denné odporúčané dávkovanie. Skladujte na tmavom suchom mieste.

Supplement Facts
Serving Size 1 Scoop (2,85grams)
Servings Per Container About 60
Amount Per Serving DV%
Caffeine Anhydrous 225 mg *
Achyranthes Aspera (whole plant) 200 mg *
Theobromine 100 mg *
Higenamine 50 mg *
Deng Zen Cao 50 mg *
Advantra Z ™ (std 33% Synephrine) 50 mg *
BioPerine ™ (Black pepper fruit extract) 50 mg *
Other Ingredients: Erythritol, Citric Acid, Natural and Artificial Flavors, Sucralose.
3 položky