WXN Labs Clomex 120 kapsúl

34,90 €
S DPH

PCT s veľmi učinným zložením, ktoré ti pomôže ostať vo forme a nestratiť získané svalové prírastky ani po skončení cyklu sarms alebo prohormonov .

Množstvo

WXN LABS CLOMEX 120tabs

Clomex je najvyspelejší produkt svojho druhu na trhu. Je to posilňovač, ktorý účinne zvyšuje hladinu testosterónu v tele a obnovuje pôsobenie endogénnych hormónov počas PCT, t. Doplnok znižuje hladinu estrogénu, ktorý zabraňuje gynekomastii, zvyšuje sexuálnu funkciu a udržuje vzhľad postavy pri zachovaní svalovej hmoty. Doplnok je možné použiť počas alebo po liečbe silnejšími látkami na zlepšenie pohody, zníženie hladiny estrogénu a zvýšenie hladiny testosterónu.

Zloženie doplnku WXN LABS CLOMEX

Arimistane  je derivát DHEA s antiestrogénnym účinkom a schopnosťou znižovať hladiny kortizolu, ktorý sa často používa počas hormonálnej liečby, ako aj pri jej ukončení. Jeho vlastnosti môžu tiež používať muži s príliš vysokými hladinami estrogénu, čo je symptóm, napríklad gynekomastia.

Weed Horny Goat  - zvyšuje hladinu neurotransmiterov zodpovedných za sexuálne vzrušenie, pozitívne ovplyvňuje hladinu testosterónu, zvyšuje produkciu oxidu dusnatého (NO) v tele. Horny Goat Weed obsahuje zlúčeninu nazývanú icarin, ktorá má podobný účinok ako sildenafil, čo je účinná látka v najslávnejšom lieku na problémy mužov s modrou pilulkou. Okrem toho predbežné testy ukázali, že jódu nemá také nepriaznivé vedľajšie účinky, ako je modrá tabletka, ktorú by nemali užívať napríklad ľudia so srdcovými chorobami.

Mucuna pruriens  - rastlina bohatá na látky, ktoré pôsobia ako neurotransmiter (l-dopa), ktorý je prekurzorom dopamínu. L-dopa ovplyvňuje hladinu prolaktínu a účinne znižuje jeho aktivitu, čo sa premieta do zvýšenia hladiny testosterónu. Mucuna zlepšuje výkonnosť, podporuje vitalitu, zlepšuje náladu. V športových doplnkoch sa L-dopa používa v depresívnej nálade, nedostatok vitality na zlepšenie pohody.

Resveratrol má kardioprotektívny účinok (chráni srdce). Zabraňuje ischemickým incidentom, inhibuje oxidáciu LDL a inhibuje agregáciu krvných doštičiek (zhlukovací proces) a znižuje stres.

Bulbine Natalensis  je bylina s pôvodom v južnej a juhovýchodnej Afrike, kde sa tradične používala ako afrodiziakum a tiež z dôvodu niekoľkých ďalších prospešných vlastností. V súčasnosti výskum preukázal svoj vplyv na zvýšenie prirodzenej produkcie testosterónu a zníženie hladín estrogénu. Žiarovka zvyšuje libido, reguluje fungovanie endokrinného systému, zvyšuje vitalitu.

Jack Eurycoma Longiforia  je bylina, ktorá sa častejšie nazýva Tongkat Ali alebo malajský ženšen. Je to liečivá rastlina z Malajzie a Thajska, ktorá sa používa hlavne ako afrodiziakum a tonikum. Vodný extrakt tejto rastliny sa zvyčajne používa ako rastlinný liek a tradične sa konzumuje ako prísada do kávy. Môžete si prečítať správy o doplnku na zlepšenie športového výkonu, libida, svalovej sily, úbytku hmotnosti - väčšina javov spojených so zvýšenými hladinami testosterónu.

Výťažok z koreňa Ashwagandha KSM-66  je extrakt vysokej kvality. Ako adaptogén má pozitívny vplyv na energetický manažment tela. Prispieva k ochrane tkanív pred poškodením - pôsobí ako antioxidant a podporuje budovanie svalového tkaniva. Pomáha udržiavať vitalitu, pohodu a emocionálnu rovnováhu, ako aj stavy zníženej koncentrácie, vyčerpania, únavy a nervového napätia. Okrem toho podporuje procesy učenia, pamäť a udržiavanie duševného zdravia starších ľudí.

5 položky